Egy 2006-os Xbox 360-ról szerintetek megéri váltani egy új Xbox 360 Slim-re?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nos ez jó kérdés, a 2006os boxok eléggé melegednek és az új fogyasztása kevesebb, mint a fele a réginek és kapsz mellé egy 250 GBos HDD-t, nah meg halkabb lett az egész rendszer.


Viszont még nem lehet feltörni és ha jól tudom, akkor jönni fog egy kisebb változat is, sztem 120 gbos HDDvel és elvileg nem lesz benne wifi, tehát most nem érdemes, mivel nincs rá warez, de amint feltörik sztem megéri.


Én is most akarok egyet venni, de megvárom, amíg feltörik, nehogy aztán ne lehessen:)

2010. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megéri.és ahogy az előző válaszoló is írta a 06-os boxok még könnyen túlmelegednek.és a Slimnek 250GB HDD-je van.
2010. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

viszont ha eddig nem volt baja a 2006os boxodnak akk nem valószínű h ennek bármi baja is lesz.


mindenesetre még várj vele

2010. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már 2-szer volt 3 led hiba, szerencsére még a garanciaidőben.
2010. júl. 5. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ez a slim se a legjobb:

http://www.youtube.com/watch?v=dQpzdO6h6-g

2010. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert az a normális használata a gépnek?


Meg rá is van írva, hogy ne mozgasd!

2010. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg amúgy is, aki játszik játszon és ne mozgassa azt a dobozkát
2010. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!