Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autó erősítőhöz muszáj külön...

Autó erősítőhöz muszáj külön vezetéket húzni az akkutól, vagy jó a gyári is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elso generacios mazda 6-hoz szeretnek bekotni kulon melynyomot mert a gyari ami bose-os nekem eleg gyenge. Van is egy 75 watt rms melyladam amihez teszek egy erositot de nem tudom,h ilyen kis teljesienynel van ertelme huzni kulon kabelt, vagy joba mar meglevo bose rendszere? Kicsit bonyolult kerdes tudom, ezert kerlek csak akkor valaszolj ha kepben vagy az auto tipusaval :)

2019. márc. 13. 12:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A típusokkal igen, csak két lényeges infó kimaradt: milyen vastag a meglévő behúzott tápkábel és mekkora erősítőt akarsz betenni? 75 wattos ládának 50 watt tisztán bőven elég, az elmegy a gyári kábelen is.
2019. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!