Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van recsegő háttérzaja...

Miért van recsegő háttérzaja az új fülesemnek?

Figyelt kérdés
Sony 5000ft. volt

2019. febr. 2. 00:30
1 2
 11/17 anonim válasza:
Akkor hallgasd továbbra is a recsegő fülesedet!
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
legalja vagy.. ezt már látom.. ez a tipikus “ne bánts” duma meg “nem fogok tudni aludni” dumát a nulla emberek szokták védekezés gyanánt használni..😉 csók a családnak💋❤️ Idióta
2019. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen tájékozott ember vagy. Nem baj legalább van kín nevetni... szánalmas
2019. febr. 3. 19:20
 14/17 A kérdező kommentje:
De mindegy már megszoktam, hogy ide a nulla élettel rendelkező, kötözködő parasztok járnak. Tisztelet a kivételnek (aki ennél a kérdésnél nincs).
2019. febr. 3. 19:23
 15/17 anonim válasza:
Jojo ülj a hátadra légyszi.. én legalább nem fárasztok senkit ilyen szar kérdésekkel.. ha valami nem jó és nem tudom magam megoldani akkor szerelő/bolt.. de úgy látszik a csepp agyaddal ezt nem vagy képes felfogni! Hello
2019. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
ja még annyi, hogy kettőnk közül neked lehet nulla életed, mert a boltig nem vagy képes elmenni úgyhogy🤭 szánalmas vagy!!😉😂😂😂
2019. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jól van. Nem vitatkozok tovább egy fogyatékossal. :)
2019. febr. 4. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!