Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit érdemesebb venni? Xbox...

Mit érdemesebb venni? Xbox 360 Elite vagy Xbox 360 Premium?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy Xboxot de nem tudom eldönteni milyet vegyek, melyiket javasoljátok és miért?ár-érték arányok
2010. jún. 30. 11:11
 1/3 anonim válasza:
A Prémium-hoz kapsz 60 gb-s HDD,az Elit-hez megy 120at.Az Elit a jobb csak drágább.
2010. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem vagyok valami nagy Xbox szakember, de az Elitet jobbnak gondolom, bár a kettő között nincs sok különbség, esetleg annyi, hogy nagyobb tárkapacitással rendelkezik. Árban az Elite 60 000 - 80 000 Ft-ig "terjed", a Premium viszont csak 60 000 Ft körül tartózkodik. Viszont nemsokára megjelenik egy új Xbox, beépített WiFivel, többszáz giga szabad hellyel, új külsővel, kb. annyiba fog kerülni mint az Elite. De ennek az új konzolnak lesz egy kistestvére, abban nem lesz wifi, meg kevesebb a szabad hely, de egyharmaddal lesz olcsóbb, kb 40 000 Ft lesz
2010. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az új xboxot amit most fognak kiadni lehet lesz flashelni?mert nekem csak olyan kéne amit lehet,akkor megvárnám míg kijön az új
2010. jún. 30. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!