Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kormányt ajánlotok PC-re?

Milyen kormányt ajánlotok PC-re?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb (ár nem számít) és az átlagos de olcsó (5-15 ezer)?

Szeretnék egyet venni, láttam a boltokban hogy vannak jó kormányok 25ezer forinttól, ami nem egy rossz műanyag, de drága. De vannak olyanok is, hogy 10 ezer alatt meg tudom azt venni, de nem igazán jó.

(Emellett még kérdezném hogy a visszarántós, vagy a sima a jobb?)


2010. jún. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ha ez nem jó akk használd a guglit ha jó akk rendeld meg:D

2010. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ez jó PC-re?
2010. jún. 28. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Logitech Formula Force EX ;) Legjobb ebbe az árba :)
2010. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legjobb pedig a Logitech G25 ami kereskedelmi forgalomba kapható , vagy a Logitech G27 :) Nekem G25 öm van kiegészitve sok sok mindennel
2010. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak márkásat vegyél, ha azt akarod, hogy a játékok is felismerjék, ne csak a windows.
2010. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most nem tom, akk számít az ár vagy nem. A media markba láttam 54 ezerér olyat, hogy tyhűűű. Kuplung, 6 sebességes váltó, logitech, és usb-s. Csak hát az ár... De biztos tuti jó. Am nem tom hol laksz, de én a csaba centerbe láttam.
2010. jún. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel szimulátorozok a MaSZiM-ba (magyar szimulátor szövetség) nekem is jo kormány kelett . Márkára mindenképp a Logitech a nyerö . A olcsóbbak ott se tul jók , a Formula Force EX a elsö ami jó , de az rohadtul . az van a 10-15 környékén .(elsö komolyabb kormányom volt 1 évig) . Most a Logitecg G25 -öt gyüröm , ami a boltokba elérhetö áron (40-50) a legjobb . A Logitech G27 anniyval több hogy kis fények vannak rajta , és +4 gomb . De nincs benne szekvenciális váltó ami nekem turaautóknál létfontosságu ... Jah mellesleg 80 ezer körül van :( Annyibol a G25 -öt annyira feltudod fejleszteni SLI-M kijelezö , 100 USD az ára neki :D


Vannak a középuton a MoMo ami nagyon jo , bár az ujabbak között gyakran elöfordul az érintezési hiba . Majd 20ezer körül van a Logitech Driving Force GT ami nagyon jo kormány az elöd , DFP nek minden tulajdonságát (jókat) átvette . A Pedál a leggyengébb pontja .

2010. jún. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszarántásról amiket leirtam van visszarántás (force feedback) csak a erössége és a motorok száma külömbözik . A formula force ex-be van 1 a G25-be 3 :D
2010. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!