GáborGab kérdése:

Mindíg tv adások gyakran tűnnek el? Kb 1-2 hét alatt, volt, hogy pár napig nem is volt nézhető adás. Aztán azóta vagy van 1-2 csatorna, de 1-2 csatorna nincs, vagy az előző 2 tűnik el, és a másik 2 van.

Figyelt kérdés
Kereshetek újra,gyári állapotba visszarakhatom,az antennának megvan a helye,ahol jó a vétel,min.90%ban tökéletesen vett mindent az elején.

2018. dec. 22. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
😂
2018. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is gábor vagyok
2018. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az időjárás, a köd, a felhő befolyásoló tényező.

Amit írsz, ezektől lehet.

3 TV-nk van, mindegyiken van menüpont, ha nem is könnyű rátalálni, ahol mutatja %-ban a vett adó térerejét.

Nálam nagyjából 25%-nál kezdődik az olykor kocka, de átlagosan 60% környékén vagyok.

És van 3 multiplex (frekvencia), amiket az antenna vételi tulajdonságai miatt nem egyformán jól vesz.

Még azt is kiguglizhatod, melyik multiplexen, milyen adók jönnek, jó eséllyal azt fogod látni, hogy pl. azt egyiken lévők tűnnek el..

Vételi határon lehet az antennád tippem szerint....

2018. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

MinDig TV a szolgáltatás neve.

Normális esetben soha nincs szükség a készülék újraprogramozására, ha csak vételi probléma miatt megy el valamelyik multiplex csomag.

Ilyen esetben csak a vételi problémát kell megszüntetni, antennát állítani stb.

Nem a vevőkészüléket csesztetni feleslegesen.

Hiába jó a jelszint az egyik multiplexen, ha másikon nem jó.

Probléma esetén szobai antenna helyett kültéri, illetve tetőantennát kell felszerelni.

2018. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg még olyan előfordul, hogy vételi problémák esetén a processzor belefagy a hibák javításába, de akkor sem kell újraprogramozni, hanem csak programot váltani, ettől újraindul a folyamat.
2018. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem arra gondolsz hogy az alap ingyenes fogható csatornák mellett néha 1-2 hétre ingyenessé tesznek 1-2 másik csatornát de utána ujra lekódolják őket.

Alcor dekoderünk van az mindig frissíti a csatorna listát már idegesítően sűrűn.

2018. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alcor és hasonló set top boxok nem maguktól frissítenek, hanem a szolgáltató az adáson keresztül utasítja a boxot a csatornalista frissítésére, amikor abban valamilyen változtatást csinálnak.

A MinDigTV-matrica egyik feltétele, hogy a box szoftvere ilyen képességgel rendelkezzen.

2018. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen tudom, olvastam hogy át kell állítani másik országra valamit akkor nem frissül, csak akkor meg nem frissül ha valami jó csatornát beraknak ingyenesre
2018. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!