Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a tv tudja fogni a digitali...

Ha a tv tudja fogni a digitalis adasokat akkor minek kell bele kabel?

Figyelt kérdés

A tv tudja fogni a digitalis adasokat ,ha be van dugva a kabel. Szoval fogja a csatornakat amik a kabelbol "jonnek" eleg gyenge minosegben + az ingyenesen foghato digitalis csatornakat is ,jo minosegben.

Miert kell bele kabel ,ha digitalis csatornakat fog?


2018. okt. 14. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor használd kábel nélkül.
2018. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szar a kábelrendszered, mert ha normálisan be lenne kötve, árnyékoltan, szakszerűen, akkor a kábeles digitális (DVB-C) nem lenne gyenge, a földi digitális (DVB-T) pedig nem szűrődne be.
2018. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De nemtudom. Az a kerdes ,hogy ha az adasok digitalisak es a tv-ben van hozza vevo ,akkor miert kell a kabel?...


Meg annyi,hogy valahogy tudom helyettesiteni a kabelt? Usb-s wifi adapterrel vagy valamivel...

2018. okt. 14. 22:35
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 - be tudom allitani ,hogy csak az egyikrol legyenek ott a csatornak ,csak a rossz minosegu kabelesek kozott van nehany olyan,ami az ingyenes digitalisok kozott nincs (Rtl2,Humor+ stb)
2018. okt. 14. 22:37
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a földi digitálist valószínűleg befoghatnád egy darab dróttal is, már ahol jó a térerő. Nálad elég jónak tűnik.
2018. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a digitális jelek milyen úton/csatornán kerülnek a készülékbe, amely a digitális jeleket számodra láthatóvá teszi?
2018. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem amúgy, van egy kábeles előfizetésed, az miért nincs normálisan megcsinálva?

Vagy nincs előfizetés, kikötötték a lépcsőházban, csak beszivárog nyomokban valami? Ja, akkor nincs több kérdésem, ez ilyen.

2018. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#6 - Ha ertenek hozza nem tettem volna fel a kerdest. Gondoltam a tv-mben van valami vevo es az kepes fogni.

Lehet ,hogy rossz pelda ,de egy regi 2008-as xbox mar kepes volt fogni a wifit ,gondoltam egy 2016os tv tudhatja fogni az adasokat.

2018. okt. 14. 22:41
 9/19 A kérdező kommentje:

#7 - a feltetelezeseket tartsd meg magadnak :)


Van csak 1 szobaban 2 tv van es csak 1 db kabel. Szerdan jonnek megcsinalni.

Szimplan erdekelt ,hogy ha ilyen hiperszuper tv-m van ,akkor minek kell az a sokeves kabel...

2018. okt. 14. 22:42
 10/19 A kérdező kommentje:
A tererorol meg annyit (nemtudom van e hozza koze) hogy telefonon ugye 4 csik a max,de csak 1-2 szokott lenni.
2018. okt. 14. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!