Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy használjuk a műszaki...

Hogy használjuk a műszaki eszközöket hosszútávra?

Figyelt kérdés

PL: Tévét ha egy héten csak egyszer használom akkor is kapcsoljam le az elosztott?

Mindennap használom a hifit akkor is érdemes mindennap kapcsoljam le az elosztott?


Videomagnóm 1-2 évig nem volt áramban az óta nem mindig adja ki a kazettát vagy nem veszi be, nem tudja előre pörgetni a kazettát mindig. De mióta áramban van az óta kezd megjavulni. Le is kopogom.

De a szalag szélét akkor is cakkozza, pedig már 1000x megpucoltam a fejet a görgőt stb.


Lehet az én hibám hogy elromlott?


Nem szabad ki húzva lenniük mert elromlanak?

Nem szabad mindennap áramtalanítani mert akkor is elromolhatnak?

Az a legjobb a cuccoknak hogy mindig áram alatt legyenek?


Mi a jó szerintetek a cuccoknak hogy ne legyen gondjuk, mi a legjobb nekik?


Gondolok még itt a DVD lejátszókra, házimozikra, hangfalszettekre, PC-re, szünetmentes tápokra, monitorra?



2018. szept. 26. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja az eszközök életartamát, ha akarod, kihúzod vagy kikapcsolod, de maradhat is bedugva.
2018. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki kéne húzgálni. Az én lassan már retrónak mondható háztartási gépeim, műszaki cuccaim is működnek, pedig a 20 éves hűtőt sem húzgálom ki.. de a 15 éves hifit és videomagnót sem.
2018. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 2 Szerintem nem tesz jót nekik ha nem vagyok itthon és aram ingadozás van.

Nem olyan rég volt nálam este 23:00 kór, teljesen meg bolondult a hifi és a szünetmentes táp ki be kapcsolódott a hifi, a szünetmentes meg csipogót és a később ki is kapcsolt. De reggelre már ki cserélték az utcában a trafót ami le éget.

2018. okt. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!