Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem ad hangot a mélynyom...

Miért nem ad hangot a mélynyomó/subwoofer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az adott tárgy egy 110wattos mx2 wavemaster Kínai mélynomó/subwoofer. Ugye ez úgy néz ki, hogy a ládából jön ki egy 230voltos konnektor csatlakozó, control irányítópanel, és 2 satelit left right, 2 másik left right van. Na a 230voltot nem tudtam hogy külömbözik-e a 220-tól de szerintem nem ez a baj. Na van az irányító panel, ott van egy jack és abba egy kédpldalú jack kábelt beledugtam a másik felét pedig a telefonomba... Mindent feltoltam maxra, telefonomat control panelt basszust és semmi,semelyik hangszóróbol nem jön semmi. Na a fülemet a mélynyomóhoz raktam, és van ez a nagyon kicsi zúgás nagyon apróó sss, elkezdtem tekergetni a hangot és hallottam a susogás változását ugyhogy nem tudom mi van mert a mobilon ment a zene, jelezte hogy be van dugva. Van ötletetek hogyan oldjam meg ezt a problémát? Esetleg valaki Veszprém környékén meg tudná vizsgálni? Szervíz... Válaszokat köszi!! :')

2018. aug. 29. 21:36
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:

110W helyett 2*12.5W&1*40W sz is valószínűleg csúcs :D De ez nem is számít a lényeg hogy valóban nem a feszültséggel van a baj! Tehát ha jól értem nem csak a basszussal van baj hanem semmi hang nem jön belőle? "semelyik hangszóróbol nem jön semmi." Ezek alapján lehet sérült a jack-jack kábel.

Sajnos csak az MX3 ról találtam értékelhető képet és azon látom van fejhallgató kimenet és jel bemenet ha van a kettesen is akkor nézd meg jó helyre dugtad-e!


Ha tudsz, tölts fel képet a kezelőről és az összekötésről hátha user hiba lesz ;)

2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sörös Állatka válasza:
Userhiba az,renèlhetőleg a beközès úgy nèz ki,hogy forrás out,hangegysèg input,ès a maradèk 2 RCA out kimenettel a stereo hangfalaihoz megy.Így kèp nélkül az a gyanúm, hogy megtáplálta a telefonról a 2 hangfal kimenetet.Ergo mind meghalunk...
2023. nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!