Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rendeltem gy Asus laptopot és...

Rendeltem gy Asus laptopot és nem működik a touchpadja lefagy egy idő után de a gép maga nem, egy Endless nevű op. Rendszer van rajta, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem Enterprise? A boltok ezt teszik fel bemutatási célra, vagyis amelyik laptop kint van az asztalon, azokon ez van. Nem lehetsz rendszergazdi, csak ha újat teszel rá (pl. Windows10 Home). És az sem lehetetlen, hogy a garanciális szervízben kell kezdened, nekem a merevlemeze volt hibás. Magyarul a küldő cég az utolsó, kiállított laptopot szállította ki neked. Lehet belőle normál gép, de nem azonnal. Valaki, aki szintén megszívta.
2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Endless Linux...

[link]

2018. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A testvérem is rendelt egy Asus laptopot nem olyat mint az enyém és neki is lefagy a tapi egy idő után pedig más helyről rendeltük és nem ugyan olyan a gép
2018. aug. 22. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakj rá Windows-t.
2018. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy ubuntu-t, SUSE-t. stb.
2018. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze eredeti windows-t(amit meg kell venni)

Vagy az ingyenes: Ubuntut,linux mint,debian

2018. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!