Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » S. O. S Elrontottam a laptopom...

S. O. S Elrontottam a laptopom képernyőjét?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit állítottam el, de most hogyha háttérnek az asztalon egy általam választott, előtte elmentett képet szeretnék kitenni, nem úgy mutatja mint az eredeti képet, hanem csak a kép közepét, és hatalmasra felnagyítva. kérlek részletesen írjátok le hogy hol és mit kell átállítanom hogy megint normális legyen. Köszönöm
2010. jún. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


A "Középen"- állítsd át nyújtásra.

2010. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Jobb egérgombbal klikk az asztalra, ott megjelenik egy kis ablak, ott válaszd ki a testreszabást. Ott az asztal háttérképe, és be tudod állítani, milyen legyen. Csak ez lett elállítva!

Nekem mondjuk vistám van, ott így van, de szerintem XP-ben is hasonlóképpen lehet!

Lexi

2010. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyoon nagyooon köszönöm:) Sokat segítettetek, megoldottam:)
2010. jún. 20. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!