Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen számítógépes játékokat...

Milyen számítógépes játékokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon nagy gamer, de játszottam egy jó pár játékot. Nagyon szeretem az openworld féléket, de akármilyen játékot játszok, ha szórakoztató. Mondok néhány példát azok közül amiket játszottam: Half life szériák, Portal 1-2, Far Cry 3, GTA szériák, Scyrim, és még talán néhány játék ami nem jut eszembe :D

Játszottam a Brothers-el is. Nem egy vérfürdőkkel teli akciójáték, de a játékmenet, történet, grafika, és maga a játék hangulata felejthetetlen. A lehető legjobban a Far Cry 3-ért voltam oda. Miután elfoglaltam az összes tábort, a missziókat rég kivittem és nem volt mit csinàljak, fogtam magam és csak barangoltam a mapon, mert egyszerűen jó érzés volt abban a környezetben lenni, és azt a karaktert irányítani. Egy egész egyedi világban érzem magam ott.

Esetleg még a Half Life és a Portal tudott engem így leragasztani, de több játékot is nagyon szerettem. Tudtok esetleg ajánlani egyéb játékokat, amiket imádtatok?



2018. jún. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

-The Crew (Calling All Units kiegészítővel)

-Dishonored 1

-Gothic 1-4

-Red Faction

-Freelancer Discovery

-Majesty 2

-Ground Control (Dark Conspiracy kieggel)

-Assassin's Creed 1-2-3

-Deadspace


tökömtudja, jónéhányat rongyosra játszottam már.

2018. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és Subnautica!
2018. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ingyenes FPS pl.: Team fortress 2, paladins, warface

Battle royale ingyenes: fortnite, realm royale

Zombis ingyenes: Unturned (habár a grafika hagy némi kívánni valót maga után de a túlélő hangulat meg van)

Survival: Terraria (sok sok boss és rengeteg lehetőség egyik kedvencem)

Tankos: World of Tanks

Hajós: World of Warsips

CS:GO (Gondolom nem kell bemutatni)

2018. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!