Ha veszek egy Xbox 360-at akkor össze tudom kötni a tévémmel amin ilyen portok vannak csak? Kép lent válaszba

Figyelt kérdés

1 HDMI, 1 USB, AV, ha nem látszana jól, a többinek meg nem tudom a nevét

(bocsi lányból vagyok :D)



2018. jún. 3. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:
2018. jún. 3. 19:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos a noi megerzes, de elsore eltalaltad :) a hdmi az pont tokeletes erre a celra.
2018. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De elég csak a HDMI? Mert sok helyen látom hogy piros-sárga-fehér végű kábelek is vannak hozzá, de az csak ilyen vagy ez vagy az lehetőség, vagy kell az is? :D
2018. jún. 3. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mas. A tobbi kabel azert van hozza, mert a regi tvken nem volt hdmi. Ezzel az egy kabellel osszekotod a tvvel. A tvn kivalasztod a hdmi bemenetet es lesz kep, hang. A tobbi kabelt megorzod az utokornak :)
2018. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. jún. 3. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne 1. generációst vegyél, azon nincs HDMI, csak az a sok színes (YPbPr). Javaslom az S (slim) vagy az E modelleket.


[link]

2018. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!