Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autórádióban jó a LED-es...

Autórádióban jó a LED-es világítással kicsicsázott hangszóró vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés
Az ára egyáltalán nem drágább, De érdekelne mennyire tartósak ezek vagy hogy mennyire zavar ha zavar. Előre is köszi! :)
2018. máj. 21. 02:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Minket nem zavar a te hangszóród ha erre gondolsz.
2018. máj. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem se zavar, amíg nem nekem kell néznem, egyébként eléggé röhelyes dolog.
2018. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hát csak el tudod már dönteni, hogy neked mi tetszik?

Egyébként természetesen rém gagyin néz ki, szerintem te sem tök véletlenül használtad a "kicsicsázott" szót. Engem este zavar, ha valami basz világít a látótremben, nem véletlen, hogy gárilag nem tesznek karácsonyfát a kocsiba...

De persze ki lehet bírni, szóval nyugodtan beszerelheted, annyi hátránnyal számolj még, hogy aki beül melléd és látja majd, az ebből egyből tudni fogja, hogy az ízlésed megrekedt egy óvodás szintjén.

2018. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az legyen Te bajod, ha tetszenek az ilyen gagyi vackok, az viszont felettébb érdekes, hogy más mondja meg, számodra mi a zavaró.


Nem tudnám elképzelni, hogy egy idegen szóljon bele, miket tegyek az autómba. :(

2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Megrendeltem a hangszórót, de nem olyat ami világít. A kérdés arra irányult volna hogy beltéren mennyire vakít vagy tartosságot nézve.. Ebben a kocsiban hátul van a hangszóró így azért is vettem olyat ami nem világít mert ne tükröződjön sötétben.

A másik hogy egyetértek az itt szólókkal hogy hülyeség. Köszöntem a válaszokat! :)


... Jah, és így nem lesz olyan hogy kiég :D

2018. máj. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!