Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Öszeforrasztottam a fejhalgató...

Öszeforrasztottam a fejhalgatóm de nem tökéletes?

Figyelt kérdés
Az eggyikbe nagyobb a basszus mint a másikkba hangosabb egy kicsit stb... kábeltörés volt és házilag javítottam.-.

2018. máj. 14. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát énszerintem akkor a hangosat állítsd be jóra; mert ha a halkabbat állítod be jóra; akkor a hangosabb még hangosabb lesz; és nemcsak zavarni fog; hanem árt is a fülnek, ha hangosabban hallgatod a kelleténél. És pl ha hangos a közlekedési eszköz; akkor is inkább ne halld a halkabbat, de túl hangosan ne hallgasd a másik füledben. Én ezt tenném. Vagy ha telik rá, akkor vehetsz egy másikat; de akkor minek vesződtél vele; szóval ameddig elszól addig hallgassad szerintem nyugodtan azon.
2018. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valszeg rossz minőségű forrasztóónt használtál, ebben az esteben a hiba oka, hogy túl nagy az ellenállása. Az egyetlen esélyed a kibalanszolásra, hogy a hangosabb oldal kábelét is ugyanúgy forrasztod, mint ahogy a halkabbat csináltad.
2018. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a sztereó nem működik lehet, hogy valami kábelt felcseréltem és mivel játszom olyan kell mint új korába. Vagy soha nem lesz már olyan?
2018. máj. 14. 22:43
 4/7 A kérdező kommentje:
amit forraszotam az a hangosabb, de mind a kettőt forraszottam. a balnál az összeset mert kivágtam egy darabot a hangszóróknál meg el volt szakadva 1-2 kábel.
2018. máj. 14. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
a bal oldali ami jó volt azt is forraszottam mert a jobb oldali nem szolt és most szól de nem olyan jól mint a bal. a bal mindig is jó volt de a végén ott is elszakadtak a dolgok mert ügyetlen voltam de visszaforraszottam és jó lett. De csak a bal a jobb meg olyan mint egy olcsó fos fejhalgató egy 15ezer ft-s hama urage egyébként.
2018. máj. 14. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Megmondtuk, hogy ne kókányolj, tessék, itt az eredmény.
2018. máj. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta az az eredmény, hogy teljesen megjavult és 2 órába került. :) Nem véletlen kell 2 hetet várni ha minden ember beviszi kábeltörésért... amit ezerszer elmondtak az esetek töbségében nem foglalkoznak vele.
2018. máj. 15. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!