Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek Xbox 360-at vagy...

Szerintetek Xbox 360-at vagy Xbox One-t vegyek?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem volna venni egyet és most eldöntöttem, hogy gyűjtök rá. Viszont csak nyári munkával tudnék gyűjteni rá és az Xbox 360 olcsóbb. Megéri, ha azt veszem meg?
2018. máj. 12. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább már one-t.
2018. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 360 manapság már elég elavult sajna.
2018. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
One.
2018. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt xbox360 és állandóan szervizbe kellett vinni, ilyen olyan hiba miatt.


Meg amúgy is sokkal jobb az xbox one.


Ja és amúgy is az új játékok már csak arra jönnek, 360-ra már nem jelenik meg semmi.

2018. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 moozygoo válasza:

1-2 év kb és jön az új xbox meg új ps.

Anyagilag mi éri meg neked jobban ?

360van is biztos sok játék van amit kilehet tolni,de onera jönnek az ujak. one-hoz lenne jó tv-d vagy azt is venni kéne ? kb ezeket mérlegelném

2018. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ma már Onet javasolnék főleg mert egy csomó 360as játék fut rajta. Van egy lista amit folyamatosan bővítenek [link]
2018. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!