Ha xbox-on letörlök egy játékot és vissza, megmaradnak benne a cuccaim?

Figyelt kérdés
Éppen frissített egy játékot (sea of thieves) és amikor rámentem arra hogy cancel all, mert nem akartam hogy most frissítse akkor letörlődött. Nem arra mentem rá, hogy uninstall all. Valaki meg tudja mondani hogy megmaradnak-e benne a cuccaim? Ha nem marad meg agybajt kapok itt helyben

2018. ápr. 18. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Elméletileg meg, ha online. De ha nem, akkor add a lakcímed, hívom mentőket.
2018. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:DDD Jólvan lehet kicsit túlreagáltam :D Köszi a választ
2018. ápr. 18. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Frissítés közben nem érdemes cancelt nyomni mert egyrészt úgy sem tudsz játszani frissítetlen játékkal online, másrészt valószínűleg már letörölte a régi fájlokat és akkor telepítheted újra az egészet.


Az Xbox One gold előfizetés nélkül is folyamatosan (kb 5-10 percenként) feltölti a mentéseidet a netre amik letöltődnek ha online kapcsolattal indítod el a játékot. Emellett az olyan játékok amik szinte csak multisak mint a Sea of Thieves maguk is eleve a saját szervereikre szokták menteni a dolgokat ami a profilodhoz van kötve. Tehát ha ugyanazzal a profillal belépsz akkor meglesz mindened.

2018. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Meg is maradt :)
2018. ápr. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!