Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik az autós...

Miért nem működik az autós erősitöm?

Figyelt kérdés
Van egy SPL Gorilla series 200watt autós erősitöm és mellé egy magnat Bs30 250watt ládám bekötötték szakszerűen az autóba normális kábelezéssel de nem tudták rákötni a lejátszóra mivel nemvolt rajta rca kimenet ezért azt mondták amint rendelnek átalakitot bekötik. Ezután kipróbáltam telefonról jack 3,5 dugaszt bele a telefonba rca dugaszt rá az erősitöre A pozitiv oldalt átkötöttem a rem re és bekapcsolt az erősitö zölden világitott.Elinditottam a zenét és működött kb 10 percig az autónak végig járt a motor ekkor egyszerüen kikapcsolt az erősitö és elkezdett pirossan világitani a led. Levettem a rem röl a kábelt vártam ezután vissza kötöttem de továbbra is pirossan világit kb 20 mp alatt fel is melegszik az erősitő. Ezután lekötöttem róla minden kábelt csak feszültséget hagytam rajta de a probléma ugyanaz bármit álitok rajta nem változik. Mi lehet a probléma?Kinyiffant?

2018. ápr. 18. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki.
2018. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Túlhevülés védelem bekapcsolt.

Túl alacsony impedanciájú hangszórók, rövidzár a kimeneten, testzárlat a hangszórókábelen, túl magas bemeneti feszültség. Le kell egyenként ellenőrizni.

2018. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4ohm a sub és az erősitő is anyit kér zárlat nem keletkezett elméletileg sehogy
2018. ápr. 18. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!