Van egy Wireless vezeték nélküli nunchuk-om Nintendo Wii-hez. Mindek a rövidítése az RX? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Na szóval, amit bele kell dugni a wii remote végébe, ami érzékeli a nunchuk-ot, azon van 2 led, és alattuk két felirat: Power, RX. A power mindig világít pirosan, amikor éppen játék közben vagyok, ez érthető. Viszont az RX az zölden világít szinte mindig, és nem tudom, hogy az mit jelez. Valaki tudja????? Fontos lenne!
2010. jún. 11. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress rá a nunchuk típusára neten vagy a papírján nézd meg.
2010. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Nuchuk típusa: PantherLord. Nincs papírja, mert használtan vettem, és aneten semmit sem találok.
2010. jún. 11. 13:44
 3/4 Jovanny ***** válasza:
Az RX/TX az usb-nél az adatátviteli szálakat jelenti. Gondolom itt az RX azt jelenti, hogy adatáramlás van a nuncsaku és a wii közt.
2010. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!
2010. jún. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!