Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok könyvet tenni az...

Hogyan tudok könyvet tenni az Amazon Kindle Paperwhite II-re?

Figyelt kérdés
Korábban mikor rádugtam USB-n keresztül a gépre, akkor megjelent mint meghajtó, és rá tudtam pakolászni amit szerettem volna. Most viszont nem jelenik meg meghajtóként se a saját gépben, se a Windows Intézőben, Total Commannderben. Ennek ellenére tölt. Minden, a laptopon fellelhető USB-t próbáltam és több kábelt is, de csak a töltés működött. Mindemellett az összes lyukban érzékelte a gép a pendriveot. Szóval valami ötlet, hogy mivel próbálkozzak?

2018. márc. 7. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Küld rá e-mailen keresztül:


[link]

2018. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 issti ***** válasza:
A Send to kindle programot ajánlom, ha van otthon wifi. Nem kell kábellel bajlódni, és a konvertálást is megoldja. Nekem évek óta nagyon bevált. :)
2018. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket, hasznosnak bizonyult! :)
2018. márc. 8. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!