Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kali Linuxon miért nem jó a...

Kali Linuxon miért nem jó a Hydra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2-3 hete elkezdtem foglalkozni magával a Kali Linuxal. ( fontos, hogy én ezeket csak hobbiból csinálnám/csinálom, nem áll szándékomban vele bárkinek is ártani ) Ez időintervallumon belül kb. 2-3 napja találtam rá a hydra-ra, mint "jelszó feltörő". Tesztelésből, a saját gmail fiókomat akartam "feltörni", már ha egyáltalán lehet annak nevezni. Létrehoztam a wordlistet, amibe pár random generált karakter mellé beírtam a saját jelszavamat is. A "támadás" elindítása után sajnálatos módon láttam, hogy megpróbált bejelentkezni a jelszavammal, viszont mintha az se lenne megfelelő, átugrott rajta. ( 100%, hogy ez a jelszó, nem hibásan írtam be ). Mi lehet a probléma? Válaszotokat előre is köszönöm, illetve itt van a terminálba beírt parancs: hydra -S -l emailcimem@gmail.com -P /root/Desktop/passlist.txt -t 1 -v -V -e ns -s 465 smtp.gmail.com smtp
2018. febr. 15. 15:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!