Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó választás lenne ez a laptop?

Jó választás lenne ez a laptop?

Figyelt kérdés

Amikre használnám: FB, torrentezés, képszerksztés facebook oldalamra, esetleg 1-2 játék


Tulajdonságai


Processor: Intel Core i5-3320M 4 x 3,3 Ghz (Turbo Frequency)

Ram: 8 Gb

Háttértár: 320 Gb

Kijelző: 15,6 Full HD LED IPS!

Max Felbontás: 1920×1080

VGA: Intel HD Graphics 4000

DVD író


WIFI, Bluetooth

Beépített Mikrofon

SD Kártya Olvasó, e-Sata

Ujj lenyomat olvasó, Display Port


2018. jan. 27. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A háttértár az SSD vagy HDD?


Az 1-2 játék mit takar? Csak mert az integrált VGA-val nem fognak nagy élményt nyújtani a komolyabb játékok.

2018. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1:

valószínűleg merevlemez lesz.


Kérdező:

ez valami ThinkPad lesz ugye (egy T530 talán)? És igen, a legfontosabb kérdés, hogy az az egy két játék mit takar. (Mert a többi felsorolt dologra tökéletes.) Ha MOBA (DoTA, LoL), vagy HL2/L4D/Portal 2 és hasonló hardverigényű játékokról van szó, akkor biztosan jó lesz, egyébként felejtsd el. (Ha válóban ThinkPad-ről van szó, azokat egyébként is inkább munkára találták ki.)


Ezt úgy mondom, hogy én jelenleg egy T430-at használok, amiben teljesen ugyanez a hardver van, azzal a különbséggel, hogy nálam a kijelző 14,1" 1600x900 felbontással, viszont én már szinte a csak appfejlesztéshez használom, viszont a felsorolt címeknek mennie kell rajta, mert ezek a régi ThinkPad-emen is mentek. De ezeknél többre ne nagyon számíts.


És tényleg érdemes venni bele egy SSD-t. Ég és föld a különbség.

2018. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, Thinkipad. Gta San Andreas meg az a kukacos regi jatek 😂
2018. jan. 27. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt a processzort úgysem fogod kihasználni.

Én gyengébb procival, de ssd-vel vennék, és akkor árban is kb. ugyanott vagy.

2018. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.


A San Andreassal biztos könnyedén megbirkózik az Intel "kártya" is.


#4-nek: igen ám, csak a ThinkPad-ekbe nem igen raktak a mobile Cire i5-öknél gyengébb provesszorokat. Mármint lehet(ett) kapni ezeket a gépeket Core i3-al is (ez a leggyengébb opció), de az i5-el szerelt darabok tűnnek messza a legnépszerűbbnek (még Core i7-el szerelt darabból is jóval több mehetett el), nézz csak szét a használt piacon. i5 és i7-es gépeket fogsz találni szinte.

2018. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!