Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az normalis hogy ingyen fogok...

Az normalis hogy ingyen fogok nagyjabol 60 Tv csatornat?

Figyelt kérdés

Neten lattam ,hogy automatikus hangolashoz miket kell beirni frekvenciaknak (Kabel Dtv) ,beirtam es most sok csatornam van...de miert ha nem fizetek ertuk?

Ez tok jo meg minden,csak nemertem hogy hogy...a masik szobaban egy regi kisebb tv van,oda is be van dugva az antenna ,de csak 15 csatorna van



2018. jan. 25. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a "valaszt" de itt a fizetosokkel egyutt 31et irnak...nekem ingyen van tobb mint 60...
2018. jan. 25. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Kábel, ugye? Fogadom Digi. Ott maradt az analóg kábel. Használd nyugodtan, senki nem fogja észrevenni.
2018. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kabel igen,,de a masik regebbi tv-n miert van joval kevesebb adas? Abba is van dugva kabel...
2018. jan. 25. 21:53
 5/9 anonim ***** válasza:

",de a masik regebbi tv-n miert van joval kevesebb adas?"

Ne törődj vele.

2018. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem az ,hogy torodok vele...

Ugyis felfoghatod h azert zavar mert azon is tobb csatornat akarok:D mivel ezekszerint a lehetseges

2018. jan. 26. 00:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az új tévé DVB-C tuneres, azért jön több csatorna rajta.
2018. jan. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60 kölönbözö csatorna vagy mondjuk dupla is van bene mert van pár csatorna ami sima és hd minöségben is sugároz külön külön.
2018. jan. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"azert zavar mert azon is tobb csatornat akarok"


Na pont ez az a dolog ami miatt nem kell hogy fájjon a fejed.

A kábel szolgáltatódnál igényelt box segítségével lehet megoldani.

2018. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!