Szülinapomra kaptam egy hangszórót, de nem örülök neki. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ma lettem 12 éves és kaptam egy Sony Bleutooth-osos hangszórót de nem nagyon örülök neki.. Apukámnak is van egy ehhez hasonlója és megengedi hogy használjam de aligha 1szer használtam...1 héttel ezelőtt kaptam egy hajvasalót (szülinapomra azt is..) és azt hittem mást már nem kapok és nem is vágytam semmire de hát jött ez... Annyira meghatódtam rajta hogy sírni kezdtem és azt hazudtam hogy azért sírok mert tökéletes pont telitalálat amikor nem is nagyon tetszik ez...nem azért mert rossz a színe vagy valami csak nem hiszem hogy használni fogom..Nem merem elmondani nekik hogy nem tetszik mert nem szeretném megsérteni szegény drága szüleimet....Mostanában olyan érzékeny vagyok hogy mindenen sírok suóval nem hiszem hogy előnyös lenne... Szerintetek elmondjam hogy nem épp a legjobb?Vagy próbáljam meg használatba venni?Tudom hogy meg kell becsülni amit kapunk de hát ez nem tetszik meg egy hasonló úgy is van már itthon...

2018. jan. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elmagyarázni nekik, maguktól is rá fognak jönni, ha odafigyelnek rád, hogy nem nagyon használod. Ilyesmit az ember nem akkor használ, ha tetszik neki, hanem ha szüksége van rá. Ha nincs rá szükséged, ne használd csak azért, hogy fenntartsd annak a látszatát, hogy örülsz neki (ami eleve hazugság - pont ezért érzed magad rosszul a helyzetben).
2018. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el, de lehetőleg sírás-rívás nélkül.

Ne használd, akkor vissza lehet vinni, és levásárolni az árát valami olyanra, amit szeretnél. Nem fognak megsértődni, utólag még vicces is lesz a sztori.

2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem biztos nem esne nekik jol ha elmondanád.főleg hogy ők abban a tudatban vannak hogy mennyire örültél nekik.
2018. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Eszedbe ne jusson szólni nekik. Egyszerűen vagy tedd félre, vagy találj neki valami olyan felhasználási módot, amire jó lehet. Teszem azt, rákötheted akár számítógépre, vagy TV-re is, így javítva azok hangminőségén. Később, ha mondjuk osztálykirándulásra mész, viheted magaddal, hogy majd a többiekkel közösen tudjatok zenét hallgatni, stb.
2018. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Tedd fel a polcra, hamarosan jól fog jönni. Nem kell mindenből drámát csinálni. Kaptál valamit ajándékba, amit nem is vártál, nem igaz? Örülj neki.
2018. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem megtartom,és megpróbálom valamire befogni...Most utána néztem és ha mindem igaz akkor egy nagy drága hangszóró ez...Azon is gondolkodom hogy elmondom nekik hogy vissza tudjuk vinni és akkor kicserélhetjük vagy valami de még gondolkozom:)
2018. jan. 4. 07:01
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

nem bántásból írom,de ezen a fórumom rengeteg gyerek panaszkodik hogy nem kapnak soha ajándékot semmire sem,-és így még furcsábban hangzik a te "panaszod"

Ez nem egy gagyi hasznavehetetlen ajándék..,lehet hogy lesz amikor örülsz neki hogy neked van egy ilyened

2018. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!