Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot válasszak 75ezer forintért?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy nem lehet jókat találni ,de mégis szerintetek melyik érné meg jobban?

2017. dec. 25. 13:45
1 2
 11/13 Szirty ***** válasza:

"Ne hülyítsd már 6-os, netezésre meg filmnézésre bőven elég egy 120 ezres gép is..."


1. Nem hülyítem, sajnos ez van

2. Senki nem mondta hogy mire kell neki

3. Az ár nem feltétlenül arányos a sebességgel/teljesítménnyel


Leginkább a minőség az amit megfizetsz.

Egy ilyen 75 ezres gép jó ha egy évet kibír.

2017. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
130 ezerért mit lehet kapni? Leonovo Ideapadként eladott ócska kinai (tajvani) gagyit! Megveszed, hazaviszed, aztán néhány hónap, akkucsere, merevlemez csere stb. 6 hónap és a gagyiság diadala végleg feladja. Köszi, ebbe mi is belefutottunk! Amíg nincs valódi Thinkpad üzleti gépek minősége, vagy mint a négy éves,mai is jó Lenovo Ideapa, nekem egy mai sz* sem kellene.
2017. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez itt a kezemben egy Lenovo Ideapad G505. Még valóban jó minőségű, belépő szintű laptopként vettem, kicsit át lett variálva. SEMMI BAJA! De akkor még nem Tajvanon gyártatták!
2017. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!