Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 3 tv közül melyiket válasszam?

3 tv közül melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Tv vásárlás előtt állok és segítségre van szükségem. Én már elvesztem az erdőben. Film nézésre kell falra szerelve. Van 3 lehetséges áldozat. A Sharp teljesen ismeretlen számomra.

Melyik ajánlottabb? Esetleg más ebben a méretben uhd?

Sharp AQUOS LC-55CUF8372ES

LG 55UJ6307

SAMSUNG UE55KU6400SXXH

Köszönöm előre is.


2017. nov. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az LG és a Sharp a felbontás miatt esik ki a listáról, a Samsung meg a fényerő miatt.

De ha csak a fényerőt nézzük, az alapján a Sharp teljesít ebben a mezőnyben a legjobban.

Sajnos az LCD tévék terén (is) sokat trükköznek a gyártók, érdemes odafigyelni a részletekre.

2017. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem értek a részletekhez. A Sharp lehet jó választás?
2017. nov. 14. 22:21
 3/6 anonim ***** válasza:

ebből a háromból a samsunggal leszel elégedett hosszú távon

alkalmazások, sebesség, felbontás, méret, képminőség


második az lg, de a webOS nem lesz gyors ezen


a sharp meg teljesen offtopik, alkalmazás szerintem nincs is rá

2017. nov. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. nov. 15. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem lg sj810v van, ugyan az a webos 3.5 van rajta, nem lassu... elozo tvm is lg volt, en nem csalodtam a markaban sot ajanlom is. A sharpot nem vennem meg, de ez csak a szereny velemenyem.
2017. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Raadasul ezek kozul mind 60 hertzes, 120 jobb lenne.
2017. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!