Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire zavaróan pixeles a...

Mennyire zavaróan pixeles a macbook air képernyője?

Figyelt kérdés

A mai világban már minden kijelző fullhd,4k meg retina felbotású,és ahhoz van szokva az embert.

Mennyire zavarna a 1400x900 felbontás?

Ez miatt gondokodok hogy megvegyem vagy ne,vagy inkább nézzek ki egy retinás modellt mert inkább az érné meg?

Leginkább filmnézésre,netezésre használnám

És nem kérek olyan válaszokat hogy minek veszel ilyet mikor ennyiből jobb windows-os laptopot is kaphatok



2017. nov. 9. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Bemész egy Apple üzletbe, vagy egy MM-be, vagy bárhová ahol ki van rakva mindkettő és megnézed. Ott látod a kettőt egymás mellett.

Mi honnan tudjuk, hogy neked mi zavaró és mi nem?

2017. nov. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tapasztalatokat kértem pld akinek air gépe van és menniyre zavarja
2017. nov. 9. 07:56
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Ennyi ésszel semmit ne vegyél. Basszus, az első leírta, hogy menj be egy Apple boltba és nézd meg a saját szemeddel. Most ha én azt írom, hogy engem nem zavar az Air képernyője, akkor megveszed ? Jézusom ...
2017. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy előtte mihez voltál szokva.

Én most egy Air 2015-öt használok, előtte egy Asus-t, 15.6-os 1366x768-as kijelzővel. Nah azután az Air kijelzője nagyon szépnek tűnt.

Aztán miután az egyik ismerösöm vette egy Retina Prot, majd megnéztem, kipróbáltam, utána visszanéztem az air kijelzőjére... Hát elég csúnyának tűnt. :)

De ettől függetlenül teljesen vállalható, és jól használható gép az Air is.

2017. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Na pont ezért írtam, hogy meg kell nézni egy apple üzletben vagy valahol máshol. Mert lehet, hogy neked ez jó, de másnak meg már kevés. Én is MM-ben néztem meg annó.
2017. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ma elmegyek az mm-be ott asszem kivan állítva mindegyik modell és megnézem őket

itt kb a 3.válaszoló szintű válaszokat vártam de látom többen megint csak a durva módszerrel jöttek...

2017. nov. 9. 13:35
 7/12 A kérdező kommentje:

melleseleg retina iphone,ipad,4k tv,full hd monitor ezeket használom

lehet kevés lesz az a felbontás és a retinát kell megvennem

2017. nov. 9. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

3. válaszoló szintű válaszokat?? LOL És ezek után bemész az MM-be megnézni. LOL Igazán vicces gyerek vagy te. :D

Tehát pont az 1. válasz volt a legnormálisabb ezek szerint, mert csak azt csinálod, de nem ismernéd be, hogy igaza van annak aki azt mondta, hogy nézd meg a saját szemeddel és te tévedtél, amikor ide jöttél okoskodni a kérdéseddel és más véleménye alapján akartál dönteni és mégsem ez lesz. LOL

2017. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én régi MacBookom-nak 1280x800-os a felbontása. Engem egyeltalán nem zavar. Mondjuk még nem volt 4K-k monitorom, lehet, hogy utána már zavarna :D :D
2017. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na voltam az mm-ba és megnézem előbb a retinás 2017-es pro-t utána meg az air-t és volt különbség én azt vettem észre így valószínű hogy a pro lesz
2017. nov. 9. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!