Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 5.1-es jack dugós hangrendszer...

5.1-es jack dugós hangrendszeremet hogyan tudnék összekötni PS4-gyel, TV-vel stb úgy, hogy térhatásban szóljon?

Figyelt kérdés
Van egy 5.1-es rendszerem, amit eddig a számítógéphez használtam, ahol a zöld/narancs/fekete jack végekbe dugtam. A tévémen meg a PS4-en nincs ilyen színes jack, csak optikai kimenet meg hdmi. Létezik valami átalakító?

2017. okt. 31. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A PS4 Dolby Digital jeet továbbit, optikai kieneten keresztül Ami egy tömőritett kódolt 5.1 jel

Kell hozzá egy dekóder.

Mondjuk egy Dolby Digital kompatibilis házimozi rendszer.

2017. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

HDMI kábelen keresztül is tudja szerintem. Dolby Digital HD-ban. De ehhez is ugyan úgy házimozi erősitő kell. És ami már tudja a HD-t az nem épp belépőszintű.

Én évek óta egy Thomson DPL560HT-t nyúzok. Ez Dolby Digital 5.1-et tud. Pro Logic. És DTS-t tud dekódolni. használtan vettem 20 000Ft ért hangfalakkal együtt.

2017. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején egy ilyen készülékkel oldottam meg az 5.1-et xbox 360-on hdmi kábellel. A laptopból is ezzel varázsoltam elő az 5.1 hangzást,szintén hdmi kábellal.

[link]

2017. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyiba szerencsém volt,hogy a hardveraprón hozzájutottam olyan 12 ezer körül,már nem emlékszem pontosan.
2017. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!