Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet manapság olcsó mp3...

Hol lehet manapság olcsó mp3 lejátszókat venni?

Figyelt kérdés

Emlékszem nem is olyan régen (talán 1 éve) még simán lehetett venni intersparban, meg akár a tescoban is, de most néztem még külön elektronikai boltokban is, de sehol sincs.

Ennyire áttértek volna az emberek a telefonon való zenehallgatásra?


2017. okt. 19. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen.

VHS lejátszót sem kapsz már.

2017. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ebay, Wish stb
2017. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Hmm érdekes; számomra addig volt értelme telefonon zenét hallgatni, amíg a teló aksik nem merültek le fél nap alatt a legminimálisabb használat után.

Köszi a választ.. :)

2017. okt. 19. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az olcsó?

Ebay-en rengeteg ilyen van, kb. 2-300 Ft-tól lehet kapni.

Nálunk is sok helyen tudsz ilyet, csak 5x annyiba kerül, egy micro sd kell bele csak.

2017. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi leszek mi lesz itt pár év múlva műszaki cikkel.


Ha tudja valaki mondja meg?


VHS lejátszót már újat nem lehet venni, kazettás decket sem, lemezjátszót még lehet és CD DVD BLU-RAY lejátszókat is lehet még. Ha ezek is eltűnnek akkor mi lesz a hifikkel ha majd nem gyártanak CD lejátszókat akkor meg azok se lesznek már?


Én ezeken nőttem fel, VHS lejátszó kazettás deck lemezjátszó később meg jöttek a CD lejátszók.

Most ép vissza gondoltam mikkor még VHS-el vettem fel a filmeket, hifivel meg a rádióból a zenéket. Nekem ezek a műszaki cikkek még meg vannak 3 CD-és váltós a hifim kétkazettás deck bakelit lemezjátszó, sajnos ilyen hifiket se lehet már újat venni.


Bocsi hogy nem a kérdésre válaszoltam. (Lehet senkit se érdekelt amit írtam).

2017. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Én ezeken nőttem fel, VHS lejátszó kazettás deck lemezjátszó később meg jöttek a CD lejátszók. "


Ha ezek nem lettek volna és most jönne divatba, szerinted mennyire terjedne el?

Ki venne walkman-t, és cserélgetné a kazettát a villamoson zötyögve például? A torrentekről letölthető tartalmakat ki venné bakeliten vagy VHS-en?


[link]

2017. okt. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sehogy nem terjedne el. Senki nem is venne ilyent.


De akkor a hifikel mi lesz? ha majd nem tudja CD-t lejátszani. Csak USB-t fognak lejátszani és memoria kártyákat?


És akkor mit csiáljak kazettákal CD-kel bakelit lemezekel? Dobjam ki?

2017. okt. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valakinek vannak ilyen műszaki cikkei és ha rosszak és szereti, akkor érdemes mindig mikkor hibás szervizbe vinni ameddig tudják javítani.
2017. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És akkor mit csiáljak kazettákal CD-kel bakelit lemezekel? Dobjam ki?"

Senki sem mondta ezt.

Tartogasd és hallgasd őket.

2017. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9

És akkor a hifiken csak USB csatlakozás lesz rajtuk, meg memóriakártya?

2017. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!