Csillagok kérdése:

Hogyan lehet telepíteni samsung smart hajlított tvre indavideot és videa alkalmazást?

Figyelt kérdés
Mert gyárilag nincs.

2017. szept. 30. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez platformfüggő, de ha nem találod az alkalmazásboltjukban (keress rá a használatiban), akkor nagyjából sehogy.
2017. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Outletben vettem, úgyhogy nincs hozzá használati utasítás, appok közt nincs, ezért gondoltam, hogy lehet telepíteni.
2017. okt. 2. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A hátulján megnézed a modellszámát, és azzal már könnyen ki lehet Googlizni.

De egyébként teljesen modellfüggő. Vagy van, vagy nincs, vagy volt (csak már elavult), némelyiken böngészőből talán elindul.

Az a baj, hogy a mai smart tévéken kb. fél tucat féle operációs rendszer fut (ugye már ezek is rendes számítógépek), és pontos típus nélkül nem lehet ezt megmondani.

2017. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
samsung 64f8500 tv 64 a típusa, google nincs, csak csomó ismeretlen alkalmazás
2017. dec. 2. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez még szerintem a félokos szériákból való, úgyhogy ha nincs ilyen alkalmazás hozzá, akkor nem tudsz mit tenni. Én úgy emlékszem, hogy 2-3 éve még volt videa, de azóta már sok víz lefojt. Esetleg a Samsungos honlapot még nézd meg, van hozzá még idén kijött frissítés is, ha jól látom.


Illetve egyes Samsung tévékre volt valami hackelt rendszer, ami több mindent tud:

[link]

Ehhez két dolgot kell tudni:

1. Ha érdekel, ne frissítsd a gyári szoftvert, mert nem fog rámenni úgy

2. Ha nem szeretnél rendesen utánaolvasni, ne kezdj bele, mert akár papírnehezéket is lehet vele csinálni a tévéből, ha nem követed az utasításokat.

2017. dec. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!