Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Figyelemfelkeltő volna E-book...

Figyelemfelkeltő volna E-book olvasón olvasni utazás közben pl. buszudvar várótermében? Miskolcon, Egerben, Encsen, stb?

Figyelt kérdés

Utazás közben szívesen töltöm olvasással a várakozási időt. De már unom, hogy nyomtatott könyvet vigyek magammal. Van is E-book olvasóm, de eddig nem mertem elővenni nyilvános helyen, buszra várakozva, mert úgy gondoltam, hogy figyelemfelkeltő és nem akarom, hogy ebből probléma legyen.


Szerintem aki elővigyázatos, az nem teszi ki az aranyláncát sem ilyen helyeken, sem a drágább telefonjával nem vacakol.


Kindle Paper White E-book Readerről volna szó.


2017. aug. 17. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Vegyél hozzá tartót. Így messziről olyan mintha könyvet olvasnál. Egyébként szerintem nem figyelem felkeltőbb, mintha elővennél egy telefont. Gondolom elaludni nem fogsz, hogy kiraboljanak. Azért ez nem aranylánc kategória szerintem.

2017. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


A későbbi utazásokra már beszerzek egy ilyen tokot.

De mi legyen a mostani utazással? Hétvégén indulok és több olyan helyen kell várakozni, ahol nem tudom, célszerű-e ilyen kütyüt elővenni. Viszont hagyományos könyvet meg nem akarok cipelni - így is elég nehéz már a csomag.


Telefon képernyője túl kicsi olvasáshoz, ill. azt nem bírom sokáig nézni sem, a fény miatt.

2017. aug. 17. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát majd meglátod, hogy milyen emberek lézengenek ott. Ha úgy érzed, hogy biztonságos, akkor vedd csak elő. Olyan helyre ülj le, ahol a közelben van pénztáros, vagy büfé stb..

2017. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, azt fogom tenni. Most mégis bedobok egy vékonyabb könyvet is, arra az esetre, ha várakozás közben ajánlottabb hagyományos könyvből olvasni.
2017. aug. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!