Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a külömbség az Ipad Pro...

Mi a külömbség az Ipad Pro 9,7 és az Ipad 9.7 2017 között?

Figyelt kérdés
Mind belső mint külső érdekelne.Gondolkodom egy Ipad 9.7 vásárlásában de kiegészítők terén csak Pro-hoz találtam ami nekem már picit sok.Csak az Apple pencil-el működik az írás a tabletettel ?(Jegyzet füzetként is használnám)vagy bármely másik "okos" tollal működne? Első Apple termékem lenne szóval nézzétek el nekem a tudatlanságomat.Válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 16. 15:21
 1/1 lacinho10 válasza:

Szinte mindenben különbözik: hardver, külső, kijelző,

Az iPad 2017 elég jó választás lehet ha nem használod sok alkalmazás futtatására stb úgy kell nézned egy iPhone 6s hardverével vetekszik ami már 2 éves termék míg a pro verzió már sokkal időtállóbb mindenféle téren modernebb kijelzővel hardverrel vékonyabb kialakítással...

De a legtöbb legpontosabb választ az apple honlapján kaphatod meg vagy ha cikkeket olvasol, teszteket nézel videókon..

Igen a pencil a billentyűzet amit hozzá vehetsz csak a pro verziókhoz csatlakoztatható

Nem, tudsz írni bármi mással végülis csak az nem apple termék, lehet nem lesz olyan minőségű, szépségű, kifinomultságú amit írsz/rajzolsz vele

2017. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!