Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek az Olympus...

Mi a véleményetek az Olympus sp 600-as fényképezőgépről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ár-értékben kifejezetten jó, de maradok a Sonynál.

Ha már egy ilyen gépet összehoztak, egy két plusz ezresért rakhattak volna bele akkumulátort.

2010. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érzékelőlapka mérete 1/2,33"

Érzékelőlapka típusa CCD

Effektív pixelek száma 12,0 Megapixel


sajnos 12 megapixelhez nagyon kicsi az érzékelőlapka mérete. ez magas ISO-n zajos képeket eredményez valószínűleg, vagy ha van benne zajszűrő akkor részlettelen képeket.

én olyat ajánlanék amibe nagyobb az érzékelő, és kisebb megapixel.

sajnos az egyik legcsúnyább marketingfogás az egekbe növelt megapixel, pedig az érzékelőméret, vagy záridő, rekesz beállítási lehetőségek jóval fontosabbak.

amit én ajánlanék inkább: fujifilm s6500FD vagy s5600

2010. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a választ nagyon hasznos a számomra. A zajos kép azt jelenti, hogy homályos lesz a kép?
2010. máj. 30. 13:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan fényképező kellene nekem, amilegalább 15 X optikai zoomo és, hogy gyorsan tudjak vele fényképezni egymás után ugy hogy ne homályosodjon el a kép. max 50ezer ft tudnék rá költeni. tudnátok ajánlani gépeket?
2010. máj. 30. 13:58
 5/5 A kérdező kommentje:

vélemény aFuji S1800 fd S 1600dd S 2000, S 2100 fényképezőről? Melyik a legjobb? Jok egyáltalán?

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!