Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora helyet hagyjak fehéren...

Mekkora helyet hagyjak fehéren a falon a projektornak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gondolokodom egy projektor vásárlásán filmnézés céljából.Most festünk a házban, és a szobában a kívánt fal teljes egészét fehéren hagytam eddig, mivel tanácstalan vagyok annak kapcsán hogy mekkora vetítési képet kell hagyjak a projektornak. Gondolom ez állítható, ám mondhatjul teljesen analfabéta vagyok ilyen téren. :D

Tehát ezzel kapcsolatban várnék ötleteket, illetve tanácsot, valamint nem lenne rossz ha tudnátok ajánlani projektort is, de lehetőleg ne 50-100e.ftos kategóriában.

Tudom minnél drágább annál jobb, de tekintve hogy havonta pár alkalomnál többször nem lesz használva, így nemhiszem hogy a legdrágábbra kell beruházzak.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is, ha nagy baromságot írtam sajnálom, illetve ha további adatokra lenne szükség, akkor kérdezzetek nyugodtan!

Szép napot!



2017. aug. 14. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

140.000 forint körül kapható a legolcsóbb 16:9 képarányú projektor.

Ha ez túl sok, akkor ne hagyj semekkora helyet fahéren a falon.

2017. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, jót nevettem rajta :D


Nem feltétlen, vagyis így már biztos hogy nem kell a szélesvászon képarány :D

2017. aug. 14. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

A proji Unic uc40, uc46 wifi.(a drágábbaknak sincs nagyobb fénye)

Kell hozzá körülbelül 2-2.5 méter széles diszperziós hely a falon :-)

2017. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen projektort szeretnél te, ami nem kerül 50k-ba? Egy kicsit el vagy tévedve, mert a projektorok legalja 120k, az alatt csak szenvedés lesz bármit is veszel. Havi pár használatra inkább vegyél egy TV-t, nem ér ennyit az egész.
2017. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10-15éve amikor még "hajnalán" voltunk ennek a technikának azt mondtam volna igazad van. :D De manapság ha szétnézel a neten, simán találsz 50alatti gépekről tesztet, satöbbit, és egész jól muzsikálnak. Azért választanám a projektort, mert sokkal élvezetesebb "kocsma" stílusban meccset nézni, vagy nagy "képernyőn" filmet a haverokkal. Ha érted.

Nem a fullos háromdés milliós házimozi elérése lenne a cél.

2017. aug. 16. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ebben nem értek veled, de ha tényleg csak a nagy kép számít és minden más mellékes, akkor azt mondom vegyél egy 50 ezres projektort (bármilyet).


Ha részletesen belemennék, akkor szerintem meglepődnél, hogy milyen alapvető problémák vannak a projektorokkal mind a mai napig... Sokszor még a fél milliós kategóriában is, de igazából én már azon is el szoktam csodálkozni, hogy sok moziban hiába van ott a több milliós vetítőgép, a fekete nem fekete, hanem inkább világosszürke.

2017. aug. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem amit mondasz, de tényleg nem a csúcs a lényeg, csak egy kis élhető meccs, és filmnézés, esetleg játék.


Várom tovább a válaszokat, mert a kérdésemre még mindig nem kaptam érdemi választ :D

2017. aug. 17. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém miért nem volt érdemi válasz?

Ennyiért csak használt projit kapsz ami szó szerint zsákbamacska. Az izzó alaphangon 45ezer utángyártott ebay, a tükrök az uv szűrő, a színszűrők mind mind beégnek a használat során, hogy a többiről ne is beszéljünk ami egyenesen kikukázza a készüléket. Ha olcsón 10-15ezer körül kapsz használtat az jó lehet de ha többért akkor az fájhat ha átvernek.

2017. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!