Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az XBOX 360 kontrollerével...

Az XBOX 360 kontrollerével lehet elem nélkül (vezetékkel) játszani?

Figyelt kérdés
Csak azért mert most ott az elemet elég szar használni meg minden akkor inkább vezetékkel játszanák! (azért kérdezem mert még nincs XBOX-om)
2010. máj. 24. 13:36
 1/5 anonim válasza:
Lehet vezetékeset is venni, valamivel olcsóbb, de nekem jobban tetszik a vezeték nélküli:D
2010. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már miért lenne szar használni?Nem értelek!Az az elem több, mint egy hónapig kibírja töltés nélkül!Meg ha fel is töltöd hamar feltöltődik!És sokkal királyabb!



Am. meg Play Station 3 vezetéknélküli kontrollerjében pedig tud. szerint egyetlen egyszer sem kell feltölteni!Az állandóan megy!De mondom ,boxét is ritkán kell tölteni, mert rohadt sokáig bírja!

2010. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet venn ibele akkumlátort és adnak hozzá egy töltöt

[link]

2010. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dehogy is a ps3 15-20 oráig birja


nekem is elemes volt az 2-3 oráig birja azért vettem 5e ft bele akkumlátort


amugy nekem mind kettö meg van :D:D

2010. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na mindegy! Azért köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 25. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!