Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet zenéket ráhúzni...

Hogyan lehet zenéket ráhúzni egy kocsmai zenegépre?

Figyelt kérdés

Igen tudom hogy szerzői jogok után fizetni kéne, de egy felvidéki kocsmáról van szó, és valamiért hivatalosan csak szlovák zenék közül lehet választani.

Az albumok/számok megvannak MP3-ban letöltve.



2017. aug. 9. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

A zenegépeknek egyedi szoftvereik vannak, nagyon sokan

fejlesztettek ilyet (köztük én is), mindegyiknél más és

más az eljárás. Nem fog neked tudni ennyiből segíteni

senki.

2017. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Van a C könyvtárban elrejtve sok mappába egy almappa, abban MP3 fájlok vannak. Ha oda bemásolnám az mp3 fájlokat és a "boritok" mappába az albumok borítóképeit elvileg működni kéne, nem? Mert így felesleges a zenegép hogy jóformán csak hallgathatatlan számok vannak rajta.
2017. aug. 9. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Elvileg igen, gyakorlatilag olvasd el mégegyszer az #1 választ.
2017. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet olyan megoldása, hogy induláskor végignézi, mi van az MP3 és borítók mappában, de nem biztos, hogy ezt megteszi. Lehet, hogy külön szoftverrel kell frissíteni az adatbázisát, vagy "kézzel" kiegészíteni valamelyik fájlban.

Ha megvan a forráskódja, átböngészheted, de ha nincs, akkor lásd #1.

2017. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sikerült úgy rámásolni, hogy az MP3 mappába mentek a zeneszámok,a borítok mappába pedig a jpg borítóképek. Utána újra lett indítva a gép, bekapcsoláskor a linux indulásánál elég hosszú ideig mappákat vizsgált, aztán beugortak az új számok is.
2017. aug. 12. 13:10
 6/9 anonim válasza:
Királyok vagytok! Ha megy a dolog, akkor érdemes letörölni a sok régi szart, hogy könnyebb legyen az új számokat megtalálni, illetve érdemes lehet írni egy kis script-et, ami egy lépésben frissíti a könyvtárakat. A tiétek a cucc, vagy bérlitek?
2017. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2003-ban adtak ki egy cég bérletbe, de a cég 2009-ben tönkrement. (2003 és 2009 között havonta, kéthavonta jöttek frissíteni a gépet, szoftvert, akkor volt a gép bérlete is fizetve) Aztán 2009 után már nem jött senki sem a pénzért, sem a gépért, a telefont nem vették fel úgyhogy a zenegép itt maradt. 2009 óta most volt másodszor a zenelista frissítve, 2011-ben egy informatikusnak szóltunk hogy valahogy oldja meg, most meg én frissítettem.
2017. aug. 12. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:

A vicc az, hogy az elején te magad adtad meg a megoldást, csak egy próbát kellett tenni vele.

:D

2017. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! az lenne a kérdésem vetem egy detonátor zenegépet windows xp van rajta szeretnék új zenét rá tölteni kivetem a merevlemezt és töltöttem rá zenét és nem ismeri fel a zenegép hogyan tudnék zenét tölteni rá
2020. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!