Szerintetek ez pazarlás? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Szerintetek az pazarlás ha egy hangfalat hogy nem túl hangos hangulatzene hallgatására vettem? Trust Raina 2.1 ha ez számít valamit. Csak komoly válaszokra van szükségem, komolytalanságra és oltogatásokra nincs!
2017. aug. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem valami böszmenagy hangrendszerről lesz szó. :D Egyáltalán nem pazarlás, nem nagy hangerőre vannak az ilyenek kitalálva.
2017. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár sokan úgy használják, vagy azt akarják demonstrálni, de a hangfal nem arra van, hogy minél hangosabban hallgass valamit. Hanem arra, hogy a neked megfelelő minőségben hallgathass zenét.
2017. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kemény 6 ezer magyar forint??? Te jó ég, szórod a pénzt, mintha nem lenne holnap. :)


[link]

2017. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem gondoltam hogy ilyen hamar rögtön 4 jön!:D
2017. aug. 7. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled, azok a kilométeres mélynyomók, fadoboz meg minden....na meg a márka...világelső...milliomos vagy te, hogy így szórod a pénzt? :D
2017. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!