Szerintetek nekem melyik lenne jobb? Jbl charge 3 vagy sony srs-xb4?

Figyelt kérdés
Volt egy lg (kb 40 ezer forint értékű) házimozim és azon hallgattam a zenét. Olyan bluetoothos hangszórót szeretnék ami ki tudja váltani a régi hangszóróm de hordozható. Nem tudok dönteni mert a charge 3 megbízhatóbb, elterjedtebb a sony viszont ugyan annyiért (most le van árazva ezért pont ugyan annyi) magasabb kategóriába tartozik és mellékes de nekem tetszik, hogy világít. A kérdés lényege, hogy szerintetek melyik a jobb? Az amelyik tutira megbízható és mindenképp jó lesz vagy egy olyan ami lehet, hogy jobb mert felsőbb kategóriába tartozik de lehet, hogy sokkal rosszabb mert a dizájnja nem olyan jó és a tesztvideókban más-más véleményeket mondtak a hangzásáról(valaki azt, hogy baromi jó, valaki meg azt, hogy picit dobozos és nem olyan élvezhető).

2017. júl. 9. 23:53
 1/1 anonim válasza:
Charge 3, igen, minden hangszórónak dobozos a hangja újonnan, minden a bejáratáson múlik, fejhallgatóknak is amikor megveszed újonnan, kevés és tompa basszusa van, de fél év után már mondhatni a bejáratás teljes ciklusát elerte és a végleges hangját ki tudja adni
2017. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!