Out of range LoL közben?

Figyelt kérdés
a laptopomat lecseréltem és amint belépek a League of Legendsbe karakterválasztás utáni töltőképernyőn kihozza hogy out of range.A monitort áttváltottam, de akkor is azt írja ki.Ötletek?

2017. júl. 7. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A játékot nem ismerem, de ott (játékben) lehet állítani a kijelző felbontás mellett azt, hogy hány mhz n frissítsen? Pl 60,75,120?

Egy másik játéknál volt ez a gondom. A probléma abból adódott, hogy a monitor nem bírta azt, amit a játéknál megadtam. Mivel elmenti a winbe is az értéket ezért az újratelepítés sem oldja meg. Win újrarakás igen, vagy (mint ahogy én csináltam , neten megnéztem a pontos menüfelépítést és vakon az out of range mellett odakattingattam és visszaállítottam. Gondolom a zene fut a háttérbe csak fekete a monitor az out felirat mellett. Ha igen ez lehet a baj. Nekem ez régen xp alatt volt a rapala játéknál.

2017. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kevés RAM, esetleg gyenge videókari?
2017. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!