Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jó ez a hangfal és erősítő...

Jó ez a hangfal és erősítő páros? (inf. Lenn)

Figyelt kérdés
Egy régi 30w-os 8 ohm-os hangfalhoz (S-30, ugye az a régi szovjet hangfal radiotechnika és tento néven is futott) kerestem erősítőt az Auna Amp-2 100W-ra esett a választásom. Vélemények erről a kombóról vagy esetleg hasonló árú erősítő?

2017. júl. 5. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg pont passzol hozzá, de a hangfalak korát figyelembe véve ne nagyon tekerd maxra. :) Amúgy én a helyedben néznék használtan valami régebbi darabot, hangulatosak és jó áron hozzájuk lehet jutni.
2017. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Zzzoli ***** válasza:

Az S-30 régi, de jól összerakott kis hangfal, aminek rendes hangváltója van, 1 colos lengőcsévéje a mélynek, öntvénykosaras mély stb..

Nem a költséghatékony anyagfelhasználás volt a lényeg, mint annál az übergagyi Auna erősítőnél, amit kinéztél.

Az az erősítő csak a képeken néz ki jól, egyébként az összerakása és a felhasznált anyagok minősége nagyon silány.

Igaza van au előttem szólónak, vannak nagyon jó állapotban lévő használt kétcsatornás erősítők, azok között nézz szét, például valami 2x30 wattor régi Onkyo vagy hasonló.

Még olcsóbban is megkapod mint azt a gyenge minőségű Aunát!

2017. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15-20 körül vannak régebbi japán erősítők, inkább azokból válogass, ezerszer szebb hangjuk van.
2017. júl. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják használtan vegyél, mert ezek a az Auna cuccok kína legaljából származó hitvány vackok. Electronic star oldalt felejtsd el...
2017. júl. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

És ez milyen lenne?

[link]

2017. júl. 7. 12:02
 6/9 Zzzoli ***** válasza:

Szerinted?

Potméterei azok a kétfilléres típusok, összevissza lötyögnek idővel, áramkörei is filléres alkatrészekből vannak összehányva.

Kínában az előállítási ára, nincs 1000Ft sem. Itt meg 10 felett adják.

2017. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor valaki tud linket küldeni egy nem csillagászati árú, olyan erősítőtőt ami nekem kell. Lehetőleg újat szeretnék. Köszönöm! :)
2017. júl. 7. 19:01
 8/9 A kérdező kommentje:

És ez?

Renkforce E-SA9M

[link]

2017. júl. 7. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Újan 40 alatt nem veszel elfogadható minőségű erősítőt, csak kínai hulladékot. Használt Technics erősítő, 100x többet ér.
2017. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!