Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintem elcs*sztem a hangszó...

Szerintem elcs*sztem a hangszóróm (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

sziasztok!feldugtam  tölteni a hangszóróm (jbl go)és nem egy sima töltővel hanem egy lámpának a töltőjével mert éppen csak az volt közelbe és lehetséges hogy teljesen tönkrement az akumlátora mert amint bekapcsolom elkezd sípolni ha valaki tudja hogy ilyenkor mit lehet tenni az írjon !?

a válaszokat előre is köszi


2017. jún. 18. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van a töltőre ítva?
2017. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*írva
2017. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gondolom az out putra gondolsz és arra 12v (a lámpa töltő) és 3v van ráírva a hangszóróra viszont eddig 5v töltöttem
2017. jún. 18. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez bye-bye nagy esélyel
2017. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:

Hatalmas hülyeséget csináltál!


Ez olyan mint beleinni a salétromsavba amikor szomjas vagy, mert folyik és átlátszó!


Ilyenkor mit lehet tenni?

Venni újat és tanulva az esetből nem dugdosni bele minden xart ami csak kéznél van!

2017. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy ha értesz hozzá akkor kicseréled az aksit és az erősítő modult de sokkal egyszerűbb venni egy újat
2017. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha értene hozzá, nem nyírta volna ki
2017. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!