Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket érdemes venni xbox...

Melyiket érdemes venni xbox 360 xbox one vagy ps4?

Figyelt kérdés

azért mert ha vennék egy rgh-s 360-at akkor nagyábol azzal játszanák amivel akarok játékkal.mivel a 360-ra nemjönnek ki az uj játékok eseteleg átlehetne őket irni 360 formátumba?

De a ps4 és az xbox one mellé meg vehetném 10-15000 ft ért mindig a játékokat csak az azért kicsit sok. az xbox one vagy ps4-re nincs ilyen mód hogy chip vagy valami mint a 360-ra? mert akkor jobban megérné mint annyi pénzt kiadni mellé mindig játékra.


2017. máj. 31. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem erről megvan a véleményem.


Konzolból szerintem a legjobb jelenleg az Xbox one.


De játszani én gamer notebook-ot vennék.


Sőt én jelenleg is egy gamer notebook-on játszom, sokkal jobb mint bármilyen konzol.


Érdemes rá többet költeni, újonnan olyan 300.000-től kezdődnek, de van 600.000-ért is. Vagy 1 millió.

2017. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván a pénztárcád szab határt.

Én karácsonyra leptem meg magam egy 500 GB-os Xbox360-nal, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Még csak nem is rgh-s, mert ezt már nem lehet, de vadi új, 50 000 Ft volt, 2 év garival, ajándék játékkal, 1 hónap Gold tagsággal.

Játék meg van rá dögivel, használtan eredetit lehet venni 1 - 2000 Ft-ért. Én kezdőcsomagnak 4 eredeti, dobozos, hibátlan játékot vettem, 5000 Ft-ért.


#1-es

Ízlés dolga.

Én biztos nem vennék gammer-notebookot, pláne nem ennyiért. Eleve a notebook nálam "muszáj" kategória, egy szükséges másodvonal az asztali gépem mellé, ha nem otthon kell használnom. Ettől függetlenül sem ugyanaz az élmény egy 15,6 collos monitoron, apró billentyűket nyomkodva játszani, vagy a fotelben elterülve a 102 centis Tv-ét nézve, ergonomikus kontrollerrel tolni - akár a haver ellen multiban.

De ez nem kritika, csak egy vélemény a tiéddel szemben.

2017. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 360ra rengeteg játék van, már az eredeti sem drága, pár tízezer forintból rengeteget vehetsz olcsóbb konzolbotokban. Kb csak a legnagyobb címek pl GTAV drágák rá. Viszont új játék már nincs rá és nem is lesz. Ha újakkal akarsz játszani akkor viszont csak új gépek jöhetnek szóba mint PS4 vagy XBO. Maga a gép nem is annyira drága, de ezekre nincs kalózkodás és az új játékok 20.000Ft körül vannak sajna.


Jelenleg a PS4 a népszerűbb konzol a világon, de van pár ország pl a mienk is ahol meg az xbox. Mind a két gépből van (illetve xboxból hamarosan lesz) egy erősebb változat is aminek szebb a grafikája de drágább.


Ha nem 360at veszel akkor érdemes körülnézni milyen játékok vannak egyikre másikra vagy a barátaidnak milyen van, mert együtt tudnátok játszani.

2017. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!