Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van a my talking angela nevű...

Ruff Dorka kérdése:

Van a my talking angela nevű játék! Kamera van a szemében? A beszélő áklatos játék (szintén cicás), Annak is kamera van a szemében? Ha kifigyel akkor elrabol?

Figyelt kérdés

#Játékok a telefonon #Kifigyel a játék? #El fognak rabolni?
2017. márc. 14. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"nem vagyok nyugodt!"


Hányszor írjuk még le, hogy baromság, mire végre felfogod?

2017. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

4. válaszoló


Még a lemeze is, és a CD je is lejárt.

2017. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tabaki ***** válasza:

„Kamera van a szemében?”

Bizony, infrakamera. Sötétséghez az kell...


Mi tagadás, ez egy újabb szemétkedő megjegyzés volt, de remélem, segít bevésni, mire becsülik azt, aki minden emeletes hülyeséget elhisz.


Tudod, Dorka, az a legszörnyűbb az egészben, hogy valóban tűnnek el gyerekek, mert a legkézenfekvőbb veszélyekre sem készítik fel őket, miközben ilyen otromba, gyalázatosan primitív legendákkal etetik őket. A mocsok embereknek nincs szükségük efféle egzotikus módszerekre.

11 évesen még nem késő észbe kapnod, hogy milyen keveset tudsz a világról, ha képes voltál bedőlni ennek a mesének. Az ilyesmit buta embereknek szánták, buta emberek terjesztik, és az, hogy ennyire közismert, csak annak a sajnálatos jele, hogy igen sok buta ember van. Ha megkérhetlek, te már ne állj be a sorba, nincs szükség többre.


Őszintén remélem, hogy a barátnőd azóta előkerült.

2017. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

A sorra elrabolt gyerekeket mutatja meg kameran keresztul a szemebe

Azert nem lehet vele chatelni mert ugy lett meghackelve most hogy a rablokal ne vegyek fel a kapcsolatot mert valahogy le lehtne nyimozi azt hogy ha o valaszol akkor honnan irja es igy elkapnak oket.

Nem csak lat kameran keresztul hanem hall is titeket ugye van az a mikrofonos cucc.

Amugy miert talalna ki minedn kulonbozo felhasznalo olyat hogy ezt latott meg azt.

Szerintem ez egy szoftverfejleszto aki avval el vissza hogy jatekokat meghackel hogy embereket megfigyeljen es ez alapjan elkapja sorba azokat egy bizonyos idon belul.

Lehet hogy nem mindenkinel jelenik meg a kamera annak is meg van az oka,

egyszerre csak egy kornyeken tud megjelenni pl valamikor Magyarorszagnak csak a deli reszen, aztan igy egyszer biztos megjelenik a kamera lehet akkor mikor eppen nem is jatszasz vele.

Egy fekete rendszamu volvo jelent meg ismerosomelott aki villogtatott a lampajaval egybol eszbekapva hazaig rohant a kocsi meg kovette es kifigyelte

Rettegesben tartja a csaladot es most ki se mer menni az utcara..

2017. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 tabaki ***** válasza:

@#14:

Szégyellheted magad. Terjedelmi okokból nem sorolom fel tételesen, hogy mi mindenért, de egy kislányt rémmesékkel ijesztgetni... hát ehhez már gyomor kell.

2017. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Van a dörgés, meg a villámlás


A villám belecsap a dörgésbe szinte mindíg, villan egyet villámcsapás előtt. A mennydörgés a villámcsapás, ha mennydörög egyet, azzal együtt villámlik is.


A villámok gyakorlatilag akárhova csaphatnak. Felhőkbe, Földekre, FöldekBe, Házakba, Tetőszerkezetekre, Autókra, illetve a DooM II-ben is villámlik.


A DooM II-ben van rengeteg fajta különböző szörny (Zombieman, Shotgunguy, Chaingunguy, Imp, Lost Soul, Pinky demon, Spectre demon, Cacodemon, Arachnotron, Pain Elemental, Mancubus, Baron of Hell, Hell knight, Revenant, Arch-Vile, Cyberdemon, Spidermastermind)


De amit te említettél kérdező, az nem található meg a DooM II-ben, bele nem csap villám, szóval amit kérdeztél, az kamu

2017. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi az igazság?

Mindjárt kiderítem

😠😕😀☺

2018. dec. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom a barátnőd
2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én nem tudom mi az igazság,de én játszottam vele és tegnap amikor bicikliztem öcsémmel el akartunk engedni egy fekete volvot de nem ment hanem megálltak és kiszállt az egyik ember és ott kezdtünk el nagyon gyorsan hazatekerni,hazáig követtek,de mivel volt az utcában egy bácsi neki kiabálltunk és ő segített visszatartani őket
2020. máj. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!