Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A jailbreakelt ipod 32gb-os...

A jailbreakelt ipod 32gb-os 3g-m nemindul el. Segíthet ezen valami?

Figyelt kérdés
Ma frissítettem a cydiát és újra kellet indítani a ipodomat, Újraindítás után a connect to itunes jelent meg amit blackra1nnel próbáltam megoldani de amikor megjelent a kijelzőjén a blackraines fickó csak végtelenig töltött utána ujraindította és újra ugyanez és így ment körbe körbe. Ezzután próbáltam újratelepíteni rajta az OS-t (3.1.2) és csak annyit írt ki hogy this "device isn't eligible for the requested build" Nemtudom hogy mit csináljak ezzel lécci segítsetek!
2010. máj. 9. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt hívják szopónak.. Meg kell próbálnod downgradelni a firmware-t, ehhez keresned kell spéci leírást..

Itt egy videó hasonló témában http://www.youtube.com/watch?v=t0prIxWIPq0&feature=player_em..

2010. máj. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt írják hogy kell vmien shsh file amit a cydia mentett el de azt hol találom?
2010. máj. 10. 15:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! 5 óra alatt sikerült újratelepíteni az egészet XD de ha bárkinek van hasonló problémája szívesen segítek
2010. máj. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!