Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történne, ha két erősítőt...

Mi történne, ha két erősítőt dugnék egymásra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem akarok így növelni se hangerőt, vagy teljesítményt, vagy tudomisén, félreértés ne essék.

Egy kisebb Sanyo hifit szerenték rákötni egy Grundig v5200 erősítőre, melyen jobb hangfalak vannak. Eleve nem tekerhetem, csak kb 3/10-edéig a hangerőt, mert a hangfalak gyengébbek. Két erősítővel gondolom, nem mehetne addig...ha egyáltalán biztonságos lenne összedugni...(?) A hifi jack bemenetére dugnám az erősítőt.


A segítőkész válaszolóknak előre is köszi!



2017. febr. 18. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nyugodtan megteheted, csak nincs sok értelme, miért nem egyből az erősítő kapja a jelet?
2017. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, így lenne:

erősítő (hifi) --> erősítő --> hangfal

2017. febr. 18. 20:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, hogy a hifi Jack kimenetèből menne az erősítőbe. Szerinted azon a jacken milyen erős jel jön, ha fejhallgatóra tervezték?
2017. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, már megtettem és rendesen szól.
2017. febr. 19. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy rendesen szól, csak teljesen felesleges.
2017. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne fölösleges? Azért nem rakom a hangszórót közvetlen a hifire, mert lemezjátszóhoz használom a grundiggal együtt. Vagy van erre egyszerűbb megoldásod? Nem gúnyosan mondom, tényleg érdekelne.
2017. febr. 19. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, mi a fenének kell ehhez egy Sanyo hifi? Miért nem megy minden egyből az erősítőbe, van rajta kismillió bemenet, nem menne át annyi mindenen a jel, sokkal jobb hangzást kapnál.
2017. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mostmár értem, mit nem értesz. :D

Valójában a hifi van dugva az erősítőre, így helyes a megfogalmazás, csak én fordítva mondtam, mert a kábel másik vége mindig az erősítőben van, ezért hirtelen így jött. Erre gondolsz?

2017. febr. 19. 21:37
 9/10 A kérdező kommentje:
A Sanyo kazettás deck helyett kell, mert az nincs.
2017. febr. 19. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
A hifi-n nincs audio kimenet? Line out? Végül is a fejhallgató kimenetet is rákötheted az erősítőre.
2017. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!