Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 játékokat hol számítják...

Ps3 játékokat hol számítják be a legjobban?

Figyelt kérdés
Van pár játék amit be szeretnék számoltatni boltban egy másik használtba, nem szeretném eladni külön vaterán stb. Melyik bolt ami nem húz le pofátlanul? Tudom hogy jól akarnak járni de ha pl. egy makulátlan állapotú watchdogs-ért kapok 1000 ft-ot azt inkább kihagynám.

#PS3 #használt játék beszámítás
2017. jan. 31. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy három éve elavultnak számító konzolhoz szeretnél eladni egy használt játékot, nem tudom mire számítasz.
2017. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lényeget nem írtam le. Itt próbáld meg, korrektek! [link]
2017. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem eladni akarom hanem beszámítatni egy ugyanolyan használt elavult szarra. Csak ha valamit bevesz tőlem a nagykn rendes kereskedő 1e foritért, amkt szintén nála költök el, majd azt amit megvett tőlem kiralja a polcra 4e akkor érted mi a problémám?
2017. jan. 31. 22:18
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Értem én, eddig is értettem. De nem vagy olyan helyzetben hogy a te problémád bárkit is érdekeljen, miután egy dolog ára nem attól függ hogy az eladó szerint mennyit ér, hanem hogy a vevő szerint. Te ezt érted? Mert ha igen akkor mindenki ért mindent:)
2017. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked komolyan erre áll fel? Azért tettem fél a kérdést hátha tudtok olyan boltot aki megelégszik a 2,5x haszonnal is nem feltétlen a 4x hajt. Mert ha csak simán a vásárlói árakat nézem akkor is 2 bolt közözz óriási kűlönbségek vannak. Valahogy sejtettem, hogy egyszerű válasz helyett jön az okoskodás.
2017. jan. 31. 23:07
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor a gyengébbek kedvéért mégegyszer: van olyan bolt ahol kedvezőbb a beszámítás, vagy mindenhol egyforma? És ha igen melyik az? Erre kérek választ, nem kérek kiselőadást se a kapitalizmusról, se a kereskedelemről, fölényeskedő idiótáktól. Köszi.
2017. jan. 31. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Remélem rádrohad a Watchdogs


[link]


[link]

2017. febr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a 6 éves retardált kisfiú viselkedésedhez. Felejtsük el a kérdést cső.
2017. febr. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!