Új laptop beüzemelése?

Figyelt kérdés
Egy új Asus laptopot meddig kell az elején tölteni? Van rajta op rendszer? Azzal lesz valami teendőm vagy az internet beállítással?
2010. máj. 6. 21:39
 1/7 anonim válasza:
ha oprendszerrel veszed, akkor lesz rajta :), és akkor valószínűleg az internettel sem kell szenvedned
2010. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a töltésről olvasd el a használati utasítását, az enyémet 24óráig kellett az elején , mondjuk lenovo és azóta is csak hálózatról megy szinte

ha oprendszerrel veszed akkor lesz rajta , ha nem akkor nem :D

a net beállításról meg annyit h hogyha van routered akkor nem kell majd vele vacakolnod, ha nincs akkor igen :)

2010. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Routerem van, akkor az oké lesz. Kerestem, de nem írtak semmit a töltésről, hogy meddig kell.
2010. máj. 6. 22:11
 4/7 cheesysnail ***** válasza:
Az első 2-3 töltés legyen annyi amennyit a használati utasítás ír. Ha netán tovább lenne rajta mint amennyit előír nem lesz baja.
2010. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

kedves kérdező! fél éve vettem én is egy Asus laptopot, ahol kérdeztem, hogy meddig kell tölteni, és azt mondták nekem, hogy nincs jelentősége...nem kell "kisütni", illetve, hogy nem árt neki az sem, ha állandóan benne van az akku, miközben hálózatról üzemeltetem, mivel csak egy bizonyos merültségi szint után kezdi újra tölteni az akkut, azaz nincs "csepptöltés".

NA EZT TE NE SZÚRD EL!!! Egyáltalán nincs így, fél év után vettem észre, hogy 100%ra feltöltött akkuval 30percet ment a gép.

Azóta szerencsére valamennyire sikerült helyrepofozni, most kb megy 2 órát, de nagyon pipa voltam rájuk, hogy nem tájékoztattak.

Sajnos a kézikönyvet hiába bújod, nem fogsz rá választ kapni.

De az első 3 töltésnél a 24 óra az jónak tűnik...én úgy csinálnám.

2010. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előző vagyok, ha megvetted a laptopot, és párszor újratöltötted, akkor megírnád ide, hogy milyen típusú és, hogy mennyit bír az akksija?

Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mennyi lenne akkor, ha szóltak volna előtte a helyes használatról, és nem lenne elcseszve:(

2010. máj. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most válaszolok. Azért olyan sokat nem töltöttem. Kb 3 órákat bír.
2010. jún. 2. 08:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!