Keny9 kérdése:

PS4 vagy Új gamer PC?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azzal kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy a 2017-es év szempontjából, illetve a jövőre nézve mire lenne érdemesebb beruházni? PS4 vagy egy új gamer konfig?

Melyik fog elavulni hamarabb/vagy sem!? Melyik érné meg jobban?!!

Véleményekre lennék kíváncsi!:) előre is köszönöm.



2017. jan. 7. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
PS4
2017. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Hát a PS4 már elavult hisz ott van a PS4 Pro.

Én gamer PC-re ruháznék be a helyedbe hisz jobb a grafika, az FPS, az irányítás.

Bár tény hogy a PC drágább, néhány játék rosszul van optimalizálva.

Szóval csak akkor PC ha sok pénzed van rá!

2017. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Gamer PC, egyértelműen. Ha veszed a játékokat is lényegesen olcsóbb, ha meg letöltöd akkor főleg. Ezen kívül ha meghal benne valami akkor könnyű modulárisan cserélni. Mindenféle modot tudsz majd használni, sorolhatnám, én még a TV-t is géppel használom egy 10 méteres HDMI kábellel.

Ha dögleni akar az ember a kanapén és csak játszani, valamint megfelel a gyengébb grafika és a pontatlanabb irányítás, akkor jó a konzol, egyébként nem.

2017. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az a baj a PS4 árából csak használtan (se) tudsz összetenni jó gépet. Így ha pénzileg nézed PS4 ára kedvezőbbb. Viszont ha van pénzed akkor egy gamer konfigot is betehetsz joystickal nagyképernyőre és 60fix fps sokkal jobb textúrával. Meg az se mindegy mivel játszasz. Én most váltottam konzolra de megszívtam mert amúgy realisztikus lövöldékkel nyomtam (red orchestra 2, operation flashpoint, stbstb) és hát fps-el játszani sincs kedvem joystickal és tegyük hozzá hogy a grafika sem az mint gépen... de aztán vannak címek mint pl a The Last of Us ami miatt meg megérte az egész folyamat. :)


Elavulás meg.... Én PS2-őt pont pár hete vettem elő hogy toljak régi favoritokat. (2004 óta megvan) Az akkori gépemnél meg a telefonom is erősebb már. Viszont a mostani laptopomon meg nyomom a régi retro játékokat.

2017. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
PC-t ajánlom
2017. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Már réges rég megbeszéltük, hogy PS4 a tuti választás. Gamer PC-knek mán leáldozott mint a híg kakas.
2017. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Úgyhogy ne ajánlgassátok neki itt a PC-t, csak a gyökszik tartoznak a PC-sek körébe, a menők a PS4-et favorizálják mint én is, és pont. :)
2017. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 ezt a f@.szságot
2017. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki is vered a PS4-edre tesó? Csak mert úgy tűnik.
2017. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En Pc-s vagyok de a konzolok se rosszak az a kerdes,hogy mi az igeny? Mind a 2 onek van elonye es hatranya.. A konzoloknak van egy fix ara megveszed es egy jo grafikai teljesitmenyt kapsz relativ keves penzert. Negativum pl nekem az a kontroller egyszeruen nem lehet ugy iranyitani mint az eger+billentyu-vel , sok jateknal meg kell tanulni a kombo-kat rajta ,hogy tudd elvezni a jatekot persze ez csak az en velemenyem van akinek egybol ra all a keze.A gamer pc-nel a grafika teljesitmeny egyertelmuen jobb, konyebben hozza fersz jatekokhoz.Nem kalozkodni gyerekek !!! :) Iranyitas is konnyebb. Hatrany: Egy komolyabb video kari annyiba kerul mint egy konzol,es akkor meg nincs meg minden, tehat ha a penz nem szamit akkor en a PC-t ajanlom , ha nem akarsz sokat rakolteni csak nem akarsz lemaradni a mostani jatekokrol akkor konzol. Remelem tudtam segiteni..
2017. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!