Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s soha nem kapcsol...

Xbox one s soha nem kapcsol ki teljesen?

Figyelt kérdés

KB 10 napja vettem, nagyon jó. de mikor kikapcsolom, ha odahajolok fölé hallani hogy valami kerreg benne. Tudom, ne hajoljak oda, nem is zavar, mert nem hallani, de mégis fura, hogy nem kapcsol ki teljesen. a beállításoknál ugy van állítva, hogy rendesen kapcsoljon ki, nem alvó mód.


ami fura volt, hogy kihúzom áram alól, így nem kerreg. de ha visszanyomom az áramot, egyből rezeg egyet a kontroller (kábelen van), pedig a gép nincs bekapcsolva, csak áram alá tettem.


ez normális, vagy valami baja van a gépnek?



2017. jan. 7. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:

"ez normális, vagy valami baja van a gépnek?


Ne törődj vele. Ez ilyen.

2017. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legelső bekapcsoláskor az instant on funkciót választottad? Ha igen, az a probléma forrása
2017. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!