Ha veszek egy bluetooth to jack átalakítót jó lesz az fülesbe?

Figyelt kérdés

Na részletesen, van egy jó fejhallgatóm amit a gépemhez használok jack-el, de a kábel néha rövid néha csak útban van...

Szeretnék egy olyan megoldást hogy a fejhallgatóba bedugok egy jacktobluetooth átalakítót, (ebayen 1000-2000ft, kis fekete műanyag cucc és adnak hozzá egy 2cm-es jack/jack-es adapter aminek az egyik fele a bluetooth-os cuccba megy a másik meg a lejátszó készülékbe) és a gépre rádugok egy bluetooth dongle-t, hogy az legyen a forrás. Létezhet hogy működik ez a koncepció?



2017. jan. 5. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A bluetoot csak a jelet viszi tovább nem erősít, tehát a fejhallgatóhoz oda ér a jel de nem lesz erősítve, sztem.
2017. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

A fejhallgatóra hiába kötsz rá egy ilyen átalakítót, ha az csak szimplán adapter, ahhoz kell erősítés, szóval vagy van benne erősítés vagy kell hozzá egy fülhallgató erősítő. Gondolom ez a leírásban szerepel.

A kérdés a bluetooth adapterrel van, amit a géphez raksz, mert nem mindegyik képes hangot jól átvinni, főleg a kínaiak, szóval elég szarul fog szólni. Nekem is olyan van, ami tudja,de borzasztóan rossz. Vannak egyébként lyen eszközök, de azok nagyon drágák, én inkább egy rádiós vezeték nélküli fejhallgatót raknék rá, de az se olcsó, viszont jobb lesz.

2017. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Btw énis szon gondolkodtam hogy kell-e neki valamilyen erősítés.
2017. jan. 6. 05:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!